. Organizace šatníku | Kristýna Máchová osobní stylista

Organizace šatníku

Organizace šatníku

Se začátkem nového roku kolikrát přicházejí novoroční rozhodnutí a někteří z nás si jako předsevzetí dají vytřídit nebo zorganizovat šatník. Může se to zdát jako lehký úkol, ale co si budem, často to odkládáme a v šatníku se nám kupí věci, o kterých ani nevíme, že je máme.

 

U každé věci je důležité položit si otázku: „Mám z tohodle kousku radost?“  „Nosím ho?“

Pokud ne, hned s ním pryč. Ano, někdy je to těžké, ale opravdu si chcete nechat něco, co Vám nesedí nebo tu sukni z výprodeje, která Vám leží ve skříni už dva roky ještě s cedulkou? Odpověď, co s tím znáte Staré věci můžete prodat či darovat, jen ty úplně nenositelné vyhoďte.

 

Nejhorší část za námi, ale další práce před námi. Důležité je, aby vše mělo řád. Proto zainvestujte a kupte si nějaké úložné boxy, speciální ramínka atd. S dnešní nabídkou sortimentu Vám stačí zajít do IKEI a máte vystaráno. Dnes se dá sehnat mnoho speciálních věcí jako třeba ramínka na kalhoty, závěsné boxy atd v galerii tady můžete najít různé vychytávky, které Vám ušetří prostor.

Každému vyhovuje jiné roztřídění šatníku někomu na letní a zimní někomu na pracovní a volnočasové oblečení nebo podle kategorií trička, halenky, šaty, svetry, …… Důležité však je, aby to mělo řád. Uvidíte pak tu změnu, kdy budete hned mít na očích přesně to, po čem chcete sáhnout.

div#stuning-header .dfd-stuning-header-bg-container {background-image: url(http://www.kristynamachova.com/wp-content/uploads/2017/06/pozadi.jpg);background-color: transparent;background-size: cover;background-position: center top;background-attachment: initial;background-repeat: no-repeat;}#stuning-header div.page-title-inner {min-height: 650px;}